На Рівненщині збудують чималу сонячну електростанцію

Розташують її у Рівненському районі

Для цього Малошпаківська сільська рада планує відвести 10 гектарів землі.

Як пояснив Малошпаківський сільський голова Михайло Войтович, будуватиме сонячну електростанцію приватний інвестор:

Це не сільська рада будує. Ми даємо лише площу. Найближчим часом все це має початися і до осені має бути сонячна електростанція. Орієнтовна площа - 10 гектарів землі. Це між селами Малий Шпаків та Іваничі.

За словами Михайла Войтовича, електроенергія від станції потраплятиме у загальну електромережу. Сільська рада матиме від станції користь у вигляді роботи для селян і плати за оренду землі у сільський бюджет.

Супроводом будівництва сонячної електростанції займається екс-голова Рівненської облдержадміністрації і депутат Рівненської облради, бізнесмен Віталій Чугунніков. Він розповів таке:

100% електростанція там буде збудована. Я супроводжую інвесторів. Це іноземна компанія. Вона будує по всій Україні. Збудувала електростанції на Львівщині, Тернопільщині. Цього року, скоріше за все, розпочне будівництво і на Рівненщині. Це буде електростанція потужністю 9 мегават. Після того, як буде оформлена земля, компанія отримуватиме дозвільні документи, розробляти проект і починати будувати. Активний етап будівництва припадатиме на серпень-вересень. До кінця року електростанція буде збудована. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень