![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Розташують її у Рівненському районі
Для цього Малошпаківська сільська рада планує відвести 10 гектарів землі.
Як пояснив Малошпаківський сільський голова Михайло Войтович, будуватиме сонячну електростанцію приватний інвестор:
Це не сільська рада будує. Ми даємо лише площу. Найближчим часом все це має початися і до осені має бути сонячна електростанція. Орієнтовна площа - 10 гектарів землі. Це між селами Малий Шпаків та Іваничі.
За словами Михайла Войтовича, електроенергія від станції потраплятиме у загальну електромережу. Сільська рада матиме від станції користь у вигляді роботи для селян і плати за оренду землі у сільський бюджет.
Супроводом будівництва сонячної електростанції займається екс-голова Рівненської облдержадміністрації і депутат Рівненської облради, бізнесмен Віталій Чугунніков. Він розповів таке:
100% електростанція там буде збудована. Я супроводжую інвесторів. Це іноземна компанія. Вона будує по всій Україні. Збудувала електростанції на Львівщині, Тернопільщині. Цього року, скоріше за все, розпочне будівництво і на Рівненщині. Це буде електростанція потужністю 9 мегават. Після того, як буде оформлена земля, компанія отримуватиме дозвільні документи, розробляти проект і починати будувати. Активний етап будівництва припадатиме на серпень-вересень. До кінця року електростанція буде збудована.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК