Сказу стало менше: лише два випадки за квітень на Рівненщині

Обидва - на Володимиреччині

Як розповів начальник відділу організацїі протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Володимир Новосад,

в селі Бабка Володимирецького району захворів собака. Його власниця спочатку звернулася за допомогою до приватної ветклініки, де їй запропонували симптоматичне лікування, однак за кілька днів тварина померла. Тоді жінка викликала спеціалістів державної ветеринарної служби, які й установили, що собака був скаженим.

Другий випадок стався в с. Каноничі того ж району.

Чоловік заявив про раптову смерть домашнього пса. Спеціалісти встановили, що тварина була інфікована сказом і померла внаслідок гострого перебігу хвороби.

До речі, найбільше випадків сказу у тварин на Рівненщині спостерігалося на початку року – в січні було зареєстровано їх сім. А загалом, в порівннянні з минулим роком, ситуація на Рівненщині покращилася.

Спеціалісти пов’язують це з масовою вакцинацією не тільки домашніх тварин та ВРХ, а й диких м’ясоїдних тварин, які були провакциновані антирабічними засобами за допомогою їх розпилювання над лісами Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

Нагадаємо, на початку року в Зарічнянському районі жінку на власному подвір’ї покусав скажений вовк.

Богдана Карц Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень