На Рівненщині - нові випадки африканської чуми у диких свиней

Їх виявили внаслідок проведення планового відстрілу цих тварин у мисливських господарствах області

Львівська регіональна лабораторія підтвердила чуму у п’яти з 36 туш диких кабанів. Їх підстрелили у трьох мисливських господарствах.

Розповідає начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області Олександр Костюк:

Цей біоматеріал був направлений із мисливських господарств «Лань» Млинівського району, фермерського мисливського господарства «Рачинський» з урочища Підгаєщина Млинівського району. І одне - з фірми «Барс» Новоставського лісництва Рівненського району.

За словами Олександра Костюка, проведені засідання комісій при райдержадміністраціях. Затверджено план заходів щодо локалізації цих захворювань.

Нині мисливці з ветеринарами обходять мисливські господарства області з метою виявлення трупів диких кабанів і здійснюють їх відстріл. Олександр Костюк пояснює, що зменшення популяції цих тварин зменшить ризик розповсюдження  африканської чуми. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень