На Рівненщині – сказ. У домашнього пса

Тварина загинула

Це сталося у Горбакові Гощанського району. Про загибель пса ветеринара повідомив власник тварини. А звідти інформацію передали у Держпродспоживслужбу в Рівному.

Подробиці розповідає перший заступник начальника управління Держпродспоживслужби Рівненщини Олександр Костюк:

В них загинув собачка. Три місяці йому було. Виїхали на місце спеціалісти, забрали його, відібрали патматеріал. Направили в регіональну державну лабораторію. І було встановлено у цього собачки захворювання на сказ.

 

При проведенні розслідування з’ясувалося, що цей собачка покусав власника, його сина і  ще одну особу.

Окрім цього, за словами Олександра Костюка, ще три особи були в контакті з песиком, торкалися його, гладили. Список всіх цих шести людей передано в медичну установу, щоб провести їм антирабічні щеплення. Звідки у тварини взявся сказ – не встановлено.

Від початку року це вже восьмий випадок сказу серед тварин, а, зокрема, в Гощанському районі - це вже другий випадок. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень