На Рівненщині за несплату штрафу чоловіка могли позбавити волі на 12 років

33-річний мешканець Рівненської області за організацію грального бізнесу ще у січні 2014 року повинен був сплатити  штраф у розмірі 680 тисяч гривень.

Однак упродовж двох років засуджений виконувати вирок суду не поспішав, тому  прокуратура скерувала до суду клопотання про заміну покарання.  Замість несплаченої суми штрафу чоловіка могли позбавити волі на 12 років (згідно із встановленим ст. 53 КК України розрахунком: один день позбавлення волі за 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

«Незважаючи на те, що у грудні 2015 року закінчився останній термін дії відстрочки виплати штрафу, засуджений сплатив лише його восьму частину. Тільки після реагування прокуратури засуджений сплатив решту суму штрафу. Оскільки покарання засуджений виконав у повному обсязі, вимоги прокурора суд залишив без задоволення», – зазначає прес-служба.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень