На Рівненщині виявили лише одну водойму, придатну для купання

І вона – не в Рівному

Купатися у Басівкутському водосховищі не рекомендують. Такі висновки зробили фахівці Рівненського обласного лабораторного центру, які днями відібрали проби води з найбільшої водойми Рівного.

Вода в озері не відповідає санітарним нормам, пояснив директор лабораторного центру Роман Сафонов:

Несподіванок немає. Вода не відповідає санітарним нормам за окремими показниками. Це колір (2,5 см при нормі – не менше 10 см), рН (близько 8,7  при нормі 6,5 - 8,5) та кисневий режим (невідоповідність нормам в окремих місцях забору – у понад два рази).

 

Мікробіологічні показники в межах норми: збудників захворювань, життєздатних яєць і личинок гельмінтів та цист, а також ооцист патогенних кишкових найпростіших ми не виявили. Утім, це пояснюється тим, що вода у цей час ще холодна. Зазвичай, через два-три тижні спостерігатимемо невідповідність і за показниками епідеміологічної безпеки.

Згодом міська влада повинна встановити на пляжі Басівкутського водосховища відповідні таблички з відповідним попередженням.

Між тим, проби води брали й в інших водоймах Рівненщини. Експерти зробили висновок, що купатися не варто

- на так званому «дитячому пляжі», Гідропарку і здолбунівському ставку;

 

- на річці Стир у місці масового відпочинку в смт Зарічне;

 

- у місці стихійного купання у Корці (район Замок, район Гребля, що на річці Корчик);

 

- на сарненському міському пляжі (річка Случ).

Безпечним для купання на сьогодні визнали лише водойму поблизу табору «Електронік Рівне», що на березі Горині у  селі Кустин Рівненського району.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень