На Рівненщині вшанували захисників України усіх часів

Сьогодні українці вперше відзначають День захисника України

[media=47739]

Керівництво області, міста, військові та громадськість вшанували пам’ять усіх захисників України – воїнів, які полягли на Сході держави, а також тих, хто впродовж століть боровся за свою землю.

[media=47738]

З нагоди державного свята виконуючий обов’язки голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, міський голова Рівного Володимир Хомко поклали вінки до пам’ятника «Загиблим за Україну». До покладання квітів приєдналися військові, громадські активісти та небайдужі мешканці міста.

[media=47737]

Загалом покладання вінків і квітів до пам’ятників та меморіалів захисникам України, поминальні панахиди, спільні молитви, а також вечори пам’яті, зустрічі з учасниками бойових дій відбуваються в усіх райцентрах та населених пунктах Рівненщини.

[media=47736]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень