Змагання на човнах «драконах» відбудуться і на Рівненщині

Фольклорний фестиваль триватиме п’ять днів

На Рівненщині відбудеться VIII-й фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба». Свято прийматимуть у місті  Дубно, цьогоріч воно розпочнеться 22 серпня і триватиме п’ять днів.

За словами художнього керівника фестивалю Феодосія Васєчко, на мистецьку подію вже зголосилися приїхати 34 учасники не лише з нашої держави, а зі Словенії та Польщі. Це як гурти, так і окремі вокалісти.

Україну представлятимуть творчі колективи з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Гості із Чернівецького краю та Одеси виступлять з румунськими колективами, з Вінниччини будуть чехи, з Херсонщини – кримські татари.

Від Рівненщини на святі фольклору будуть представлені колективи з Дубенського, Березнівського, Костопільського, Демидівського та Сарненського районів.  

Крім того, на гостей свята чекає виставка робіт від майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, а також заплановані дитячі ігри, турніри та інші забави.

В останній день фестивалю пройде показ національних танців, після чого охочі матимуть змогу взяти участь у змаганні на човнах «драконах».

Офіційне відкриття – 23 серпня о 19.00 на центральній площі міста Дубно.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень