На Рівненщині у серпні - п'ять фестивалів та свято

Тож кожен знайде розвагу на свій смак

5 серпня - креативний етнофестиваль «ЛастівкаFEST» у Смизькій громаді Дубенського району. Це мікс бібліотечного простору, майстерні талановитих людей, літературної толоки, українського фольклору у сучасній обробці та виставки художниці Наталії Бороденко. Початок о 14.00 у місцевому парку «Дубина».

12 серпня - фестиваль-ярмарок «Золотіївські ряди – свято меду і трави» у Рівному. Тут проведуть золотіївську майстерню талантів, дитячі забави, виставку ужиткового мистецтва, козацький куліш, катання на конях та багато інших розваг. Під час заходу будуть концерт та ярмарка. Початок о 13.00 на вулиці Олексинській (біля бібліотеки), мікрорайон Золотіїв. 

19 серпня - свято "Медові гостини" у селищі Млинів. У програмі - смачні частування, виставки народних умільців та медоварів, святковий концерт від млинівчан та гостей із сусідніх районів.

22-26 серпня - VIII Міжнародний  фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба» у Дубні. На мистецьку подію запрошені фольклорні гурти зі Словенії, Литви, Польщі. Учасниками стануть й колективи з Харківської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Хмельницької. Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської областей.

24-26 серпня - Міжнародний фестиваль «Art Jazz Corporation» у Рівному. Це унікальний мистецький проект, поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу: музика, фотографія, живопис, хореографія тощо.

25-26 серпня - Міжнародний фестиваль ковалів «Металеве серце України» у Рівному. На ньому ковалі з України та із-за кордону демонструватимуть своє мистецтво. 

За інформацією Рівненської ОДА

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень