ON-LINE

На Рівненщині знизився рівень злочинності

п'ятниця, 19 липня 2019
Однак проблемних моментів ще вдосталь
Фото ілюстративне, з Мережі

Про це заявив прокурор Рівненської області Богдан Подубинський на спільній нараді керівників правоохоронних органів.

Він зауважив, що на території області вдалося досягнути значно нижчого, ніж у середньому по Україні, рівня злочинності. З розрахунку на 10 тисяч населення, на Рівненщині цей показник складає 49, 7, в той час як по Україні – 64,4.

Зокрема, в області вчинили менше тяжких і особливо тяжких злочинів, кримінальних правопорушень середньої тяжкості, а також істотно зменшилась кількість умисних вбивств, злочинів проти власності та довкілля.

 

Активізували роботу правоохоронних органів щодо виявлення злочинів у сферах незаконного обігу наркотиків, протиправного поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами, фактів хабарництва.

З початку року правоохоронці знешкодили на території облатсі 7 організованих злочинних груп (у т.ч. 1 – з незаконного видобутку бурштину), до складу яких входило 27 осіб.

Водночас, за словами прокурора області почастішали випадки порушення виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, їх стало на чверть більше.

Крім того, залишаються проблемні питання щодо незаконного видобутку бурштину, розкриття фактів умисного знищення шляхом підпалу майна громадян, зокрема транспортних засобів, а також виявлення та припинення незаконних операцій з деревиною.

Також під час виступу заступник прокурора області Мирослав Пацкан наголосив, що покращувати потрібно і якість досудового розслідування у кримінальних провадженнях про злочини у сферах земельних правовідносин, містобудування, про розкрадання бюджетних коштів, виділених на будівництво і ремонт автомобільних доріг, за фактами незаконної діяльності авто- і газозаправних станцій на території області.

За інформацією Рівненської обласної ради та прокуратури області

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного