ON-LINE

У Рівному створять товариство для впровадження інновацій

четвер, 04 квітня 2019
Назвуть його «Науковий парк «Інноваційні технології Рівненщини»

Ініціював створення такого товариства з обмеженою відповідальністю Нацоінальний університет водного господарства та природокористування. А засновниками його стануть, окрім університету, Агенція регіонального розвитку Рівненської області та комунальне підприємство Рівного «Архбуднагляд».

Начальник міського управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг пояснив, що науково-інноваційні парки - це майданчики для роботи зі стартапами, тобто новими проектами та інноваціями:

Це такий собі інноваційний центр. Такі парки в  Україні тільки починають створювати.

 

Їх практика зараз є успішна в Польщі. У Любліні, наприклад, створений інноваційний парк, де вони безпосередньо займаються винаходами, інноваціями, стартапами. І це дало дуже великий ефект. Тому що залучаються кошти, грантові кошти.

Окрім цього, за словами Сергія Гемберга, можна буде залучати кошти і з державного фонду підтримки інновацій, якому вперше дали цього року 100 мільйонів гривень.

Кожен із засновників науково-інноваційного парку має дати свою якусь частку у створення товариства і рівненський «Архбуднагляд» ввійде туди з часткою своїх нинішніх меблів. Усього їх дадуть на 10 тисяч гривень, що становитиме третину статутного капіталу товариства. Питання про це розгляне міськрада на найближчій сесії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного