На Рівненщині стартувала кампанія ЗНО-2018

Які предмети найпопулярніші

Сьогодні почалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першою учорашні школярі здають математику.

Цьогоріч тести складатимуть майже 13 тисяч осіб, серед них близько п’яти сотень – випускники минулих років.

Одним із обов’язкових предметів є українська мова та література, другий предмет випускники можуть обрати самотужки: математику або історію України.

Більшість майбутніх абітурієнтів все ж обрали історію України - 7 124 особи, а здавати ЗНО з математики збираються 3 825 осіб.

Серед необов’язкових предметів найбільш рейтинговими на Рівненщині виявилися біологія (3 554), англійська мова (1 877) та географія (3 665).

Найменш популярними стали фізика (875), хімія (755), німецька мова (58), французька (12) та іспанська, яку обрала всього одна людина.

Нагадаємо, для мешканців найвіддаленіших районів, які здаватимуть німецьку, франзуцьку та іспанську мови, цього року передбачені місця для ночівлі.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень