На Рівненщині стало менше дітей-злочинців

Протягом минулого року

На Рівненщині значно знизився рівень дитячої злочинності. Протягом 2020 року неповнолітні скоїли 131 кримінальне правопорушення, що на 20% менше, ніж позаторік.  

Ще більше упала кількість дітей-злочинців. З 143-х у 2019 до 103-х у 2020-му. Про це повідомляють в прокуратурі Рівненщини.  

Прокуратура також стежить за дотриманням прав неповнолітніх під час виконання судових рішень. За відповідними вказівками прокурорів до відповідальності притягнули 17 посадових осіб поліції та пробації, які порушували права малих злочинців. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень