На Рівненщині скажений собака покусав дитину

Це сталося 20 вересня у селі Старий Корець Корецького району

Подробиці розповідає начальник управління ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Олександр Костюк:

Собака громадянина Гордійчука покусав його внучку. І локалізували того собаку. І ввечері 22 числа він загинув. 23 вересня спеціалісти ветеринарної медицини виїхали на місце. Відібрали патматеріал. Направили у Рівненську регіональну державну лабораторію, де дослідженням підтвердили захворювання на сказ. Домашній собака був. Звідки він міг захворіти? Можливо, десь в контакті був у дикій фауні, можливо, з гризунами.  

Нагадаємо, що за кілька днів перед  цим - 18 вересня - у селі Лішня Демидівського району скажений домашній кіт покусав двох людей. Також у вересні скажений кажан вкусив чоловіка у Рівному.

За словами Олександра Костюка, цього року вже зафіксовано 30 випадків сказу у тварин. Торік на цей час таких випадків було 40. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень