І жарти, і обурення: реакція городян на задимлення Рівного

У соцмережі Фейсбук мешканці Рівного активно обговорюють причини задимлення міста

Natalia Pastuhova 

Для всіх, хто питає свідки стільки диму - то спецефекти до святкування Дня рятувальника :)

Zurab Kantariya 

Лист козаків турецькому султану - то дитячі забавки в порівнянні з тим, що хочеться побажати всім, хто навколо #Рівне спалює листя. Другий тиждень#північний щоранку в густому димовому смердючому тумані, а вночі не можна вікно відкрити для провітрювання. З #ТінаЗурабівна неможливо гуляти

Yevheniy Frankiv треба всім, хто бачить такі підпали, телефонувати в поліцію

Світлана Герасимчук Ага. А вони одразу все кидають, вмикають сирени і маячки та мчать затримувати паліїв. Я, як постійний їхній додзвонювач з цього приводу, просто розчулююся щоразу від такого.

Руслан Іванович Це торф горить, десь в районі полігону. Згадайте минулий рік, який смог був в місті. А гасити його, толку ніякого. Поки не буде дощів, то так і буде.
В північних районах взагалі все в диму.

Kordonets Oleg який торф? Випалють цілі поля навколо міста. Позаминулої ночі весь небокрай палав на схід від міста

Yurii Pylypenko Зазвичай суху траву підпалюють літні люди, яким за 70-80, і коли до цих людей приїздять лісівники і рятувальники, то старенькі зі сльозами на очах просять більше їх не штрафувати. Ось тут й спрацьовує людський фактор, мовляв, шкода бабусю. Однак, коли рятувальники від’їжджають за кілометр, то знову бачить яскраве полум’я. На жаль, усі попередження і прохання - не чують і не розуміють. Але якби людина заплатила 500-1000 гривень за подібні порушення, вона б схаменулась. А коли штрафи маленькі, то й відповідальність нікого не лякає», - бідкаються рятувальники.

Юлія Бать А в дитячу міську лікарню через це попадає багато діток з обструктивним бронхітом :( Ми ось вперше в лікарні лежали.

Нагадаємо, що ми писали, що надзвичайники назвали причину задимлення Рівного. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень