Мешканці Рівного - про виступ «95 кварталу» у Юрмалі

Мешканці Рівного у соцмережі Фейсбук активно обговорюють виступ "95 кварталу" у Юрмалі.

Иван Скидан жартувати над проблемами своєї країни перед чужими глядачами не гарно. а перед ворогами ( латишів в залі дуже мало. в основному російські туристи ) - злочин і ганьба.

Viktor Samchuk Подивився. І шо. Та хлопці правду сказали в гумористичному ракурсі. Чи мо ми не клянчим у всього світу?

Эльдар Магомедов эх как правду слышать горько да?!))))) Про актрису порно, он это ещё мягко сказал.... Украина, как государство, хуже последней шалавы подзабрной...!

Svyatoslav Klichuk Ельдар просто напевне думає, що коли кажуть Україна це герої, то про нього, а коли Україна - це порноактриса, то це про Порошенка-Яценюка

Volodymyr Vorobey це все можна казати в країні, десь там на каналі 1,5+1,5

Валерій Гусак А я вважаю, що пора саме так говорити. Нагло, в лице. Може хоч так зачепиш тих, у чиїх функціях визначати напрямок розвитку і перестати бігати з простягнутою рукою по світу.

Світлана Герасимчук Кацапсько-лизоблюдське шоу. Перемикаю, неможливо дивитися. Рівень смехопанорами петросяна. Ліпше б Шоу довгоносиків показували. Тому вважаю, що забагато честі - цілий пост від самого Максим Коломис і коментарі від не менш поважних людей. 

Оксана Пицька Може варто взагалі заборонити висміювати тих, хто прийшов до влади???

Maxim Kolnoochenko Ніколи не дивився Зеленського і не фанатів ним. Заради інтересу подивився те відео. Що тут сказати... Люди, невже у вам так багато часу і немає інших справ у житті щоб звертати на це увагу? Чого просто не сприйняти це як жарт? Да, можливо, тупий але воно не варте того щоб весь наступний тиждень кричати зрада.

Нагадаємо, що нардеп з Рівного через цей виступ "95-кварталу" навіть пропонував заборонити Володимиру Зеленському виступати в Україні. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень