На Рівненщині шукають злочинця

Просять допомогти встановити місце перебування підозрюваного на ім'я Кравченя Володимир Ілліч

Правоохоронці просять допомогти встановити місце перебування особи, яка, ймовірно, може бути причетна до низки скоєних кримінальних правопорушень.

Кравченя Володимир Ілліч, 1967 року народження, уродженець Рокитнівського району.

Чоловік раніше судимий за скоєння крадіжки з проникненням у приміщення, протягом року тричі притягався до адміністративної відповідальності, ніде не працює, веде бродяжницький спосіб життя, може перебувати на залізничних та автовокзалах Рівненської області.

Правоохоронці звертаються до всіх громадян, у разі отримання будь-якої інформації, яка допоможе встановити місце перебування зловмисника, звернутися до поліції за номерами телефонів: (03635) 2-23-65, 0958351283 або «102».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень