У Рівному «круглий стіл» про проблеми та потенціал Рівненщини

Говоритимуть про реалізацію Стратегії регіонального розвитку в нашій області

У Рівному громадські активісти говоритимуть про проблеми та потенціал Рівненщини.   Зокрема,вони проаналізують Стратегію регіонального розвитку Рівненської області.

«Круглий стіл» відбудеться у приміщенні Рівненської ОДА, каб. 201, повідомляє прес-служба.

Початок о 15.00.

До участі у заході запрошують громадських активістів та всіх зацікавлених осіб.

ДОВІДКА

Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у партнерстві зі Школою політичної аналітики «ПОЛІС» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки ЄС.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень