На Рівненщині шукають консультанта для проекту Світового банку

Резюме прийматимуть до 9 березня

Згідно з технічними завданнями, напрацьованими управлінням охорони здоров’я Рівненської ОДА, комісією з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг і Світовим банком конкурсний відбір оголошується для:

- консультанта з інженерних робіт.

Документи від кандидатів прийматимуться до 11 год. 9 березня 2018 року включно.

Резюме (українською та англійською мовами) направляти електронною поштою або подати особисто із зазначенням вакансії. Резюме без зазначення вакансії та перекладу англійською мовою розглядатися не будуть.

Ознайомитись з детальними вимогами можна тут

Адреса: управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, канцелярія, 2 поверх, вул. 16 Липня, 38, м. Рівне.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА: Осіпчук Юрій Юрійович.

Телефон: (0362) 26-67-34

Електронна пошта: rivnegus@gmail.com, копія на електронну адресу operator.rouoz@gmail.com

Нагадуємо, що Світовий банк надає Україні позику у розмірі 214,73 мільйонів доларів США на проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі людей». Рівненщина на реалізацію свого субпроекту отримає 25 мільйонів доларів США.

Проект розрахований на п’ять років. Учасники реалізації Субпроекту: центри первинної медико-санітарної допомоги, центральні (міські та районні) лікарні, обласна клінічна лікарня, обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, центр здоров’я.

 

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень