На Рівненщині рятувальники вийшли до людей з надією зменшити кількість пожеж

Співробітники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед мешканців населених пунктів Оржівської селищної ради. До відпрацювання рятувальники залучили соціальних працівників територіального центру Рівненського району, секретаря та депутатів селищної ради, а також працівників поліції.

В першу чергу учасники рейдової групи відвідали оселі, де проживають одинокі люди похилого віку, багатодітні сім’ї, неблагонадійні громадяни та особи, які перебувають на обліку соціального захисту. Рятувальники нагадали як дорослим, так і дітям про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, газового обладнання та електроприладів, навели приклади останніх пожеж та причин їх виникнення. Працівники Служби порятунку «101» звернули увагу людей на суворе дотримання правил пожежної безпеки при спалюванні сухостою і залишків рослинності на відкритій місцевості. Окремо рятувальники пояснили громадянам, як не допустити пожеж під час Великодніх свят.

Для кращого сприйняття необхідної інформації працівники Служби порятунку роздали місцевим мешканцям відповідні листівки та експрес-інформації із правилами пожежної безпеки.

Загалом за час рейду фахівці відвідали 31 житловий будинок та охопили навчанням 107 громадян.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень