На Рівненщині рейдерам стане гірше

До антирейдерського закону внесли зміни, які запобігатимуть незаконному відчуженню майна. Новинки вносила Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Найголовнішим є посилення кримінальної відповідальності. Відтепер для заявника підробка документів передбачає обмеження волі до 5 років; для реєстратора - до 8 років позбавлення волі.

У особливо складних випадках санкції сягатимуть до 10 років позбавлення волі. Якщо говорити про адміністративну відповідальність, то розмір штрафу збільшився рівно у двадцять п'ять разів. І з моменту набрання законом юридичної сили ця сума складатиме 8500 гривень. Начальник Рівненської юстиції Іванна Смачило каже, що за наслідками розгляду численних скарг, юстицією було виявлено численні схеми, якими користувалиь рейдери:

Міністерством юстиції було виявлено найбільш поширені схеми рейдерства. Зокрема, ці схеми насправді існували в Україні з 2002 року. Найпопулярнішими схемами були реєстрація нерухомості на підставі підроблених документів, підроблення рішення суду.

Відтепер, аби запобігти поширенню цих схем та викорінити їх взагалі, кожен державний реєстратор зобов`язаний перевіряти рішення суду в державному реєстрі цих рішень, якщо особа звертається за вчиненням реєстраційних дій на підставі рішення суду.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень