В облраді Бучинський поліз в бійку

Нагадаємо на сесії обласної ради, яка триває у ці хвилини, стояли питання про надання двом приватним фірмам про надання легального видобутку бурштину на ділянках родовища «Золоте» та ділянки «Каноничі», компаніям «Ред.Мет» та «Інклюз-8» відповідно. 

На сесію прийшли мешканці північних районів Рівненщини з протестом проти наданнгя дозволів на видобуток сонячного камінням цим фірмам. 

Депутати ооголосили перерву в цьому питанні, й Анатолій Полюхович, один з активістів які втсьупають проти надання дозволи вищевказаним фірмам видобувати бурштин, запитав у заступника голови облради від "Свободи " Олексія Бучинського, скільки той взяв рошей за надання цього дозволу. На це Бучинський відповів штурханиною.

Вгамовували їх поліцейські, на чолі з начальником Міського відділку поліції Василем Зелінським.

Пізніше ми викладемо відеозапис конфлікту який зчинився в сесійній залі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень