«Хочеш показати свої яйця? Забери в мене мандат» - Кириллов

На сесії Рівнеської обласної ради точаться дискусії стосовно керівництва комісії з економічних питань та комунальної власності.

Нагадаємо, що Михайло Кириллов напередодні покинув фракцію БПП, натомість створив депутатську групу "Розвиток громад", до якої входять сім депутатів облради. Зауважимо, що він також обіймає посаду голови комісії з економічних питань та комунальної власності.

Однак, не всім депутатам це сподобалося, й вони подали пропозицію про зняття Кириллова з посади голови комісії з економічних питань та комунальної власності. На це Кириллов відповів, звертаючись до екс-очільника Рівненської ОДА, Віталія Чугуннікова:

Хочеш показати свої яйця? Забери в мене мандат

Натомість, більшості в залі яка б проголосувала за зняття Кириллова, не знайшлося.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень