ON-LINE

На Рівненщині реалізують міжнародний культурний проєкт

п'ятниця, 31 липня 2020
Головне завдання ініціативи – налагодження міжнародної співпраці

«Культура та природа» - так називається культурний проєкт, що втілюватимуть на Рівненщині за підтримки європейської програми Erasmus+. Міжнародна ініціатива сприяє співробітництву між країнами задля підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів.

Проєкт втілюватимуть Благодійна організація «Фонд громади міста Дубна «Добробут» разом із «Фундацією імені братів Солунських – Кирила і Мефодія» з польського населеного пункту Ярослав.

Основними партнерами проєкту в Україні є Державний історико-культурний заповідник у Дубно та управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

Головне завдання ініціативи – налагодження міжнародної співпраці, а також взаємообмін інформації про культурну спадщину та природне надбання регіонів, які беруть участь у реалізації проєкту.

Проєкт передбачає відеозйомку основних культурних об’єктів у містах Дубно, Рівне та Острог. Цифрова продукція дозволить створити віртуальні екскурсії, панорами та відеоогляди. Вони стануть доступними для користувачів мережі Інтернет.

Наступний етап – це взаємні візити студентів на Рівненщину та Східну Польщу з метою вивчення культурного надбання територій, ознайомлення із традиціями та звичаями. 

Повідомляє - Рівненська ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: культура

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного