На Рівненщині проведуть інвентаризацію земель

Тих, які належать ЗСУ

На Рівненщині будуть наводити лад з земельними ділянками. Це стосується тих, які стоять на обліку військових частин. Раніше там були військові містечка, але згодом їх розформували і предали на баланс місцевим громадам. Проте за документами земля під інфраструктурою залишилася за військовими частинами і це унеможливлює управління об’єктами, які на ній знаходяться.

Скільки земельних ділянок на Рівненщині, які треба інвенетеризувати розкаже  заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Інвентеризація дасть розуміння скільки таких земель є. Це зокрема і Тара канівський форт, інтернат в Тучині, по Острозькому районі село Плоска. Є частина наших комунальних закладів, які знаходяться на землях, які належать ЗСУ.

Віталій Ундір зазначив, що через земельне питання, минулого року жителі села могли залишитися без світла.

Адже трансформаторна станція перебувала на балансі сільради,а земля все ще належала військовим.

В свою чергу Рівнеобленерго не могло якісно обслуговувати енергетичний об’єкт .

Окрім того, на сьогодні залишається не вирішеним питання передачі  6,4 гектари землі, на якій розташований Тараканівський форт.

Історична пам’ятка та прилегла територія нині занедбані.

У планах – перетворити її на туристичну родзинку.

Для цього необхідно передати об’єкт у спільну власність територіальних громад області. Міністерство оборони України згоду на зміну статусу земель дало. Втім необхідне й погодження начальника Дубенського гарнізону. Рівненська облдержадміністрація вже надіслала йому лист. Військовий, враховуючи свої мобілізаційні потреби, має надіслати відповідь.

Тож тепер держслужбовці планують чим швидше перереєструвати земельні ділянки, аби подібних проблем надалі не виникало.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень