На Рівненщині продовжують «розніжувати» лебедів

Вони повинні самі шукати їжу

Сарнечани продовжують збирати їжу для сотні лебедів, які оселилися на озері в урочищі Вовчі Гори.

Нагадаємо, що минулого місяця ми писали про спецоперацію, яку організувала для птахів місцева громада: викликали рятувальників, збільшили плесо та насипали їм їжі.

Сьогодні в дописах сарнечани продовжують закликати один одного до збору їжі для перелітних птахів попри те, що орнітологи радять цього не робити.

Адже лебеді самі здатні себе прогодувати і через підгодовування місцевими стають вразливими перед природніми небезпеками – холодом, хижаками того.

Частина користувачів Facebook також закликає цього не робити. Дехто посилається і на наші матеріали.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: Лебеді
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень