![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Три білих лебеді помітили на водоймі на Лебединці у Рівному. Одні рівняни дивувалися: «Звідки третій, адже їх було два?» Інші запитували: «Куди подівся один лебідь, адже їх було чотири?»
Ми задали це запитання директору Рівненського зоопарку Олегу Павлюку. І ось що він сказав:
Цього року випустили чотири лебеді – дві пари білих лебедів-шипунів. Але один з лебедів піднявся і полетів. Приєднався до своїх родичів і залишив свою подругу на водоймі саму. Тобто їх було спочатку чотири, а зараз залишилося три. Неприємна інформація. Але може й добре. Тому що ці лебеді потрапляють в зоопарк, як правило, від мешканців міста, які інформують, що вони замерзають на водоймі. Ми їх забираємо до себе, підліковуємо. То якщо він вирішив, що готовий повернутися в живу природу, то дуже добре, що він відлетів.
Відлетів білий шипун, за словами Олега Павлюка, під час перельоту лебедів у вирій: наприкінці серпня - на початку вересня. Він був із пари тих білих лебедів, яких мешканці Рівного доставили у зоопарк. Одного - з району Рівненщини, іншого - з Басівкутського озера у Рівному.
До речі, у попередні роки на водоймі на Лебединці було, окрім двох білих лебедів, ще й два чорних – австралійських. Але білі лебеді з чорними не вживаються. Білі, які масивніші й агресивніші, постійно ображали чорних. Тож чорних австралійських після зимівлі у зоопарку на водойму на Лебединку не випускали.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У неділю у Рівному вчитимуть доїти козу
Тварини ненавидять Дональда Трампа
У Рівненському зоопарку назвали плазуна, якого бачили на вулицях Рівного (ФОТО)
Рівнянка виявила, що у неї на дачі поселилися зникаючі тварини з Червоної книги (ФОТО)
У Рівненському зоопарку можна буде побачити, як годують мармозеток
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК