ON-LINE

На Рівненщині продовжують перевіряти місця з масовим перебуванням людей

субота, 01 серпня 2020
Стежать і за належним працевлаштуванням, і за дотриманням протиепідеміологічних заходів

У липні фахівці управління Держпраці у Рівненській області перевірили 1 900 суб’єктів господарювання. Роботу проводили в межах комплексної превенції з легалізації, безпеки праці та протиепідемічного захисту.

Під час візитів фахівці спілкувались з адмінперсоналом та працівниками магазинів, кафе, аптек, АЗС, лісогосподарських, сільськогосподарських та деревообробних підприємств, з будівельниками та автоперевізниками.

Як розповідають в управлінні Держпраці Рівненської області, такі інформаційні відвідування інспектори проводять на виконання окремих доручень Кабміну, спрямованих на роз’яснення роботодавцям та працівникам переваг офіційного працевлаштування, вимог з безпеки та гігієни праці, важливості виконання протиепідемічних заходів. Водночас, фахівці управління моніторять дотримання відповідних вимог.

Попередні результати моніторингу свідчать, що в умовах карантину особливо загострилася проблема відсутності соціальних гарантій у тіньових працівників.

 

Також чимало роботодавців використовує таку нелегальну форму праці як стажування без оформлення трудових відносин.

Тож до суб’єків господарювання, в яких за попереднім моніторингом виявили ймовірні порушення в оформленні трудових відносин, інспектори завітають повторно – вже не з інформаційним, а з інспекційним відвідуванням.

Також під час превенції інспектори зафіксували непоодинокі факти порушень протиепідемічних вимог. Відповідно процедурі взаємодії, цю інформацію направлять до територіального органу Держпродспоживслужби України.

Управління Держпраці у Рівненській області закликає роботодавців до належного оформлення трудових відносин з працівниками та дотримання протиепідемічних вимог.

За матеріалами Рівненської ОДА.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного