На Рівненщині поменшало звернень за субсидіями

Та попри це їх нині отримує майже половина родин області

У січні цього року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримали 176,7 тис. домогосподарств (47,0% від загальної кількості домогосподарств області).

Нових звернень за субсидіями надійшло 2931 домогосподарство. Як повідомляє управління статистики у Рівненській області, це у 3,4 рази менше, ніж у січні торік. Переважно за субсидіями звертаються мешканці сіл області, 60% звернень з сільської місцевості і 40% звернень у міських поселеннях.

Минулого місяця призначено субсидії 2094 домогосподарствам (ураховуючи тих, що звернулися за субсидіями у 2017р., але призначено їм було тільки у 2018р.).

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у січні 2018р. збільшився порівняно з січнем 2017р. на 1,2% і склав 1982,6 грн.

Заборгованість бюджетів за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг перед організаціями, що надають житлово-комунальні послуги, на кінець січня становила 1263,3 млн.грн.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень