![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Близько третьої ночі учора, 12 серпня, поблизу села Городище працівники управління захисту економіки зупинили автомобіль «DAF» з напівпричепом, який перевозив 26 кубічних метрів лісопродукції. У правоохоронців виникли сумніви щодо документів на вантаж, які надав 38-річний водій. Поліцейські доставили автомобіль до місцевого відділення поліції, триває перевірка. Крім того, у селі Вітковичі правоохоронці вилучили автомобіль «ЗІЛ-130» з навантажувачем, який займався незаконним видобутком піску.
Поблизу села Великий Житин поліцейські помітили автомобіль «ЗИЛ», який рухався в напрямку Рівного з вимкненими фарами. Вантажівка під керуванням 39-річного жителя села Корчин була повністю завантажена деревиною. Автомобіль доставили на територію відділення поліції для подальшої перевірки.
На автодорозі Жовкині-Володимирець працівники управління захисту економіки спільно з приданими силами виявили екскаватор «АТЛАС» під керуванням 46-річного жителя села Каноничі. Чоловік пояснив, що за допомогою екскаватора в Антонівському лісництві, він викопав котлован для подальшого використання у видобутку бурштину-сирцю.
Поліцейські доставили екскаватор на територію Володимирецького відділення поліції. За фактом порушення правил охорони надр відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК