У Білій Криниці обробляли бурштин

Працівники Рівненського районного відділення поліції 10 серпня виявили у господарстві 31-річного жителя села Біла Криниця Рівненського району бурштин-сирець вагою 950 грамів і чотири станки для його обробки.

Під час проведення санкціонованого обшуку в рамках розслідування відкритого кримінального провадження за фактом крадіжки, поліцейські виявили у підсобному приміщенні приватного господарства майже кілограм «сонячного» каміння та станки для його обробки. 31-річний власник пояснив, що самостійно обробляв каміння.
 

За фактом зберігання майна, одержаного злочинним шляхом, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 198 Кримінального кодексу України.  На вилучене слідчі накладуть арешт та відправлять для проведення експертизи— повідомив начальник Рівненського відділення поліції Вадим Нагорний.
 

Чоловікові загрожує кримінальна відповідальність у виді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень