На Рівненщині поліція шукає самогон (ФОТО)

Уже знищили майже 1,5 тисячі літрів

З 25 травня по 10 червня поліцейські проводять комплекс заходів у протидії самогоноварінню.

За результатами майже двотижневого рейду дільничні офіцери спільно з групами реагування виявили у господарствах жителів Рівненщини та знищили 1 345 літрів самогону та понад 3 009 літрів закваски.

Крім того, поліцейські вилучили 89 апаратів для виготовлення алкоголю кустарним способом.

Найбільше правопорушень зафіксовано у Сарненському та Острозькому районах. 

Правоохоронці склали 312 адміністративних протоколів на загальну суму штрафу понад 18 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень