Рятувальники провели рейд на Ювілейному (ФОТО)

Відпочиваючим біля водойми та на території парку «Ювілейний» роз’яснювали правила безпечного поводження на воді

Під час проведення заходу, рятувальники розповіли громадянам, що потрібно та чого не можна робити, аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди. В ході рейду громадянам розповіли про небезпеку купання у невідведених місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані.

Окремо працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій зосередилися на правилах порятунку потопаючих та порядку застосування реанімаційних заходів і наданні першої долікарської допомоги. Під час рейду особливу увагу рятувальники приділяли батькам з малечою.

- Також офіцери Держслужби з НС роз’яснили громадянам основні причини виникнення пожеж в літній період та нагадали елементарні правила поводження з вогнем під час відпочинку на природі. Особливо докладно рятувальники пояснювали правила безпечного розведення вогнища та дії під час виявлення пожежі в лісопарковій зоні. Співробітники ДСНС роздавали рівнянам пам’ятки щодо поводження з вогнем попереджувального характеру та інструкції з основних правил безпечного поводження на воді.

Служба порятунку Рівненщини ще раз закликає громадян бути пильними і пам’ятати, що від знання і дотримання правил безпечної поведінки залежить не лише ваше життя, а й безпека ваших рідних та близьких.

Нагадаємо, профілактичний рейд рятувальники проводили і на Басовому Куті.

За матеріалами Головуправління ДСНС у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: Рейд
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень