На Рівненщині педагог оголосила голодування

Через, начебто, особисту неприязнь директора школи

На Рівненщині педагог оголосила голодування через конфлікт із директором навчального закладу. Про це вона написала на власній сторінці у соцмережі.

Учителька біології Березнівської ЗОШ №2 Оксана Осовська вимагає, аби керівника закладу притягли до відповідальності за, начебто,  переслідування і неправомірне звільнення учителів.

Ситуацію прокоментував начальник управління освіти і науки Рівненщини Григорій Таргонський:

Цей конфлікт уже тривалий в часі. Ми здійснювали службову перевірку, реагували на звернення, коли Осовська ще була працівником школи (бо наразі вона там вже не працює). Ми досліджували це питання. Наразі вчителька Осовська і її дочка Кулагіна звільнені. Вони звернулись з позовом до суду і зараз ця справа там і перебуває. Згідно із законодавством, втручання у діяльність суду заборонене, тому зараз втрутитись у ситуацію ніхто не в змозі.

Наказ на звільнення учителя біології Березнівської ЗОШ №2 директор навчального закладу підписав ще 2 квітня. Причиною цього стало систематичне невиконання нею посадових обов’язків.

Крім того, Грогорій Таргонський припускає, що

таким собі каталізатором у справі зі звільненням міг стати інцидент з 11-класником, який трапився наприкінці жовтня минулого року. Тоді один із учнів Осовської через надмірну увагу вчительки, намагався покінчити з собою.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень