На Рівненщині педагог оголосила голодування

Через, начебто, особисту неприязнь директора школи

На Рівненщині педагог оголосила голодування через конфлікт із директором навчального закладу. Про це вона написала на власній сторінці у соцмережі.

Учителька біології Березнівської ЗОШ №2 Оксана Осовська вимагає, аби керівника закладу притягли до відповідальності за, начебто,  переслідування і неправомірне звільнення учителів.

Ситуацію прокоментував начальник управління освіти і науки Рівненщини Григорій Таргонський:

Цей конфлікт уже тривалий в часі. Ми здійснювали службову перевірку, реагували на звернення, коли Осовська ще була працівником школи (бо наразі вона там вже не працює). Ми досліджували це питання. Наразі вчителька Осовська і її дочка Кулагіна звільнені. Вони звернулись з позовом до суду і зараз ця справа там і перебуває. Згідно із законодавством, втручання у діяльність суду заборонене, тому зараз втрутитись у ситуацію ніхто не в змозі.

Наказ на звільнення учителя біології Березнівської ЗОШ №2 директор навчального закладу підписав ще 2 квітня. Причиною цього стало систематичне невиконання нею посадових обов’язків.

Крім того, Грогорій Таргонський припускає, що

таким собі каталізатором у справі зі звільненням міг стати інцидент з 11-класником, який трапився наприкінці жовтня минулого року. Тоді один із учнів Осовської через надмірну увагу вчительки, намагався покінчити з собою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень