![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Відчуження державного майна це нагода для розвитку бізнесу або громади, а для бюджету – додаткові надходження
Так, з початку року через аукціони, які проводить регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, до бюджету області надійде понад 15 млн гривень. Зокрема, приватизували понад 30 об’єктів, інформує пресслужба Рівненської ОДА.
Нині на Рівненщині з аукціону продається 13 об’єктів для приватизації. Стартова ціна яких від майже 500 грн до 15 млн гривень.
Зокрема, найпривабливішою є пропозиція придбати 500 квадратів нежитлового приміщення у Здолбунові, починаючи торги із 494 гривень.
Нині найдорожчим актуальним об’єктом є частковий пакет акцій підприємства у Мирогощі із вирощування сільськогосподарських культур і розведення великої рогатої худоби.
Нагадаємо, до об’єктів малої приватизації відносяться державні підприємства та пакети акцій, об’єкти незавершеного будівництва та соціально-культурного призначення, окреме рухоме та нерухоме майно, вартість яких становить не вище 250 млн гривень. Вони продаються виключно через аукціони ProZorro.
Щоб стати їхнім власником, потрібно ознайомитись зі списком об’єктів на сторінці «Мала приватизація» сайту privatization.gov.ua, на сайті «ProZorro.Продажі» або на сайті будь-якого з майданчиків, авторизованих для продажу об’єктів малої приватизації.
Далі необхідно обрати об’єкт, вивчити інформацію про нього та про умови продажу. Зареєструватись на будь-якому з десятків підключених до системи майданчиків, у всіх інформація про торги ідентична.
Потому потрібно подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику: завантажити необхідні документи, зазначені в вимогах до учасників, сплатити гарантійний та реєстраційні внески та подати цінову пропозицію на торги.
Після перемоги потрібно пройти кваліфікацію. До завершення торгів організатор не взаємодіє з покупцем і не знає, хто бере участь в аукціоні. Перевірка документів учасника відбувається після проведення аукціону, а за потреби потрібно надати додаткові документи для підтвердження статусу переможця. На завершення, щоб стати новим власником об’єкту, потрібно підписати протокол аукціону та укласти договір купівлі-продажу з оплатою.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Кардиган Курта Кобейна став найдорожчим светром, проданим з аукціону
Чому Рівненська облрада перешкоджає інвестору у розбудові транспортної міжнародної компанії «ТРАНС–Н»?
Дітям - футбол, дядям - бюджетні замовлення: хто будував штучні футбольні поля на Рівненщині (15 ФОТО)
Чому першокласники Рівного досі зі старими партами
Вулиці Рівного хоче «розмальовувати» клеванська фірма
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК