На Рівненщині почали полювати на скупників бурштину

Улов правоохоронців сягнув чверті тонни сонячного каміння

Обшуки у скупників бурштину відбулися вчора. Їх проводили працівники поліції, СБУ та Генпрокуратури України.

У скупників вилучили 250 кілограмів обробленого та необробленого бурштину різної фракції. Орієнтовно воно коштує близько півмільйона доларів США. Також правоохоронці вилучили обладнання для ручної обробки бурштину і записи, які свідчать про прийом каміння.

Обшуки проводили в межах кримінального провадження, відкритого за трьома статтями Кримінального кодексу України:

за частиною 3 статті 198 (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом),

 

частиною 4 статті 240 (порушення правил охорони надр),

 

частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це повідомили з відділу комунікації Головного управління Нацполіції Рівненщини. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Теги: бурштин
Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень