ON-LINE

На Рівненщині навчають лікарів «швидкої» новим знанням

п'ятниця, 25 серпня 2017
У рамках проекту Світового банку

Більше півтисячі сімейних лікарів Рівненщини пройшли дводенні навчання з надання першої медичної допомоги при загостреннях серцево-судинних захворювань.  Це перший етап тренінгів, що проводяться в рамках реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей».

Наразі розпочався другий етап таких тренінгів, участь в яких беруть також лікарі бригад екстреної швидкої допомоги. Керівник групи впровадження проекту Світового банку Сергій Рибачок зазначив, що медики значно поліпшили рівень кваліфікації:

Лікарі після наших тренінгів значно підвищують власний рівень кваліфікації та здатні більш ефективно та за сучасними методами надавати невідкладну допомогу при загостренні серцево-судинних захворювань. А тому ми прийняли рішення доукомплектувати групи другого етапу навчаньлікарями з бригад швидкої допомоги. Адже досить часто саме ці лікарі першими стикаються з приступами та загостреннями хвороб систем кровообігу.

Протягом першого етапу навчань пройшло 24 дводенних семінари. Протягом цього часу більше півтисячі сімейних лікарів та лікарів районних лікарень отримали теоретичні та практичні навики з діагностики та надання першої медичної допомоги під час серцево-судинних захворюваннях.

Другий етап навчань включає в себе 18 дводенних семінарів, які відвідають більше 400 лікарів екстреної медицини та приймальних відділень районних лікарень, і триватиме до кінця цього року.

В цілому протягом реалізації проекту Світового банку заплановано провести 4 етапи дводенних семінарів та 8 великих медичних конференцій щодо проблем лікування хвороб систем кровообігу.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного