На Рівненщині на пожежі загинула людина

На Рівненщині у приватному будинку напередодні виявлено тіло загиблого 49-річного господаря оселі.

Це трапилося 21 лютого у селі Голичівка Корецького району.

«Тіло чоловіка виявили сусіди, які, навідавшись до односельчанина, відчинивши двері будинку, відчули запах диму. Зайшовши в одну із кімнат, на підлозі біля ліжка вони виявили тіло господаря, що не подавав жодних ознак життя. Загоряння було ліквідовано сусідами власноручно  за допомогою підручних засобів. Внаслідок пожежі вогнем знищено постіль та пошкоджено підлогу кімнати на площі 1 м.кв», - повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.

Пожежно-рятувальний підрозділ на вказану пожежу не викликався.

Наразі причина пожежі та обставини загибелі людини встановлюються.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень