В Костопільському районі діти ледь не спалили будинок

Поширенню вогню на житлову споруду завадили рятувальники

За повідомленням ДСНС в Рівненській області, в Костопільському районі, в селі Малий Мидськ спалахнула надвірна споруда. Пожежу майже годину ліквідовували надзвичайники, завадивши поширенню вогню на житловий будинок. Згодом з‘ясувалося, що причиною спалаху стали дитячі пустощі з вогнем – розповідає керівник прес-служби ДСНС в Рівненській області Віктор Козак.

 

За словами власниці господарства, її діти зізналися, що вони гралися із сірниками поблизу надвірної споруди, що в підсумку й спричинило загоряння. Суму завданих збитків селяни оцінюють у 20 тисяч гривень, оскільки вогонь знищив господарську будівлю й чотири тонни сіна, січкарню та зерно.

ДСНС України у Рівненській області звертається до батьків: пильнувати за своїми дітьми, не залишати їх без нагляду та виховувати у дітлахів навички безпечної поведінки з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками тощо.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень