На Рівненщині ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 36 млн грн

Про це повідомляє ДФС в Рівненській області

Безготівкові грошові кошти підприємств надходили на рахунки транзитно-конвертаційних фірм у вигляді оплати за певні товари, після чого вказані кошти конвертувались у готівку за винятком 7-10%.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав понад 36 млн гривень. Ймовірні втрати бюджету складають 6 млн гривень.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів на підставі ухвали суду проведено обшуки за адресами проживання фігурантів справи та в офісних приміщеннях.

За результатами обшуків виявлено печатки «фіктивних» підприємств, готівкові кошти, зняті з рахунків в банківських установах, комп’ютерну техніку, чекові книжки, чорнові записи та документацію, що свідчать про протиправну діяльність.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень