Дівчинка, яку пошматував дворовий пес на Рівненщині, нині у лікарні

Напад пса на дитину стався у суботу, 21 квітня, у Здолбунові

Діти бавилися у дворі будинку на вулиці Фестивальній і на семирічну дівчинку напав пес. З травмами від укусів дівчинку близько 18 години госпіталізували у Рівненську обласну дитячу лікарню.

Подробиці розповідає завідувач ортопедо-травматологічного відділення обласної дитячої лікарні Ігор Яковець:

Була госпіталізована до нас дитина з приводу нанесення кусаних ран передпліччя  і стегна бродячою твариною. Стан її був середнього ступеню важкості при поступленні. Зразу ж проведена дитині обробка ран. Під наркозом це все проводилося, під загальним знечуленням. Рани промиті, дреновані. Накладені навідні шви. Зроблена первинна хірургічна обробка. Призначена антибактеріальна терапія. Тому що кусані рани, зазвичай, інфіковані і вони погано гояться.

За словами Ігоря Яковця, нині дівчинка почувається краще. У лікарні дитина пробуде два-три дні. Якщо рани добре будуть гоїтися, то її випишуть на амбулаторне лікування.

Щеплення від сказу дитині не призначали. Адже, як пояснив заввідділенням, собака проживає у дворі, де мешкає родина дівчинки. І її батьки сказали, що знають цього собаку. Вони взяли на себе відповідальність, що будуть за ним спостерігати. Якщо протягом 10-14 днів змін у поведінці тварини не буде, тобто вона не виявиться хворою на сказ, то щеплення і не потрібні.

До речі, каже Ігор Ясковець, нині дуже багато дітей до них  у лікарню поступають з укусами бродячих собак.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень