Вбивць бродячих собак у Рівному шукатиме приватний детектив

Волонтери підозрюють, що до отруєнь собак причетні комунальники

Фото ілюстративне

У вбивствах бродячих собак у Рівному підозрюють комунальників.

Про те, що вони причетні до процесу отруєння псів, нібито кажуть мешканці окремих мікрорайонів Рівного.

Фото з сайту blagoustriy.info

Зокрема рівняни розповідають волонтерам про звіряче ставлення двірників до бродячих тварин.

Аби знайти цьому підтвердження, або навпаки - спростувати таку інформацію, одна з громадських організацій Рівного навіть найняла приватного детектива. Він працюватиме паралельно зі слідчими обласного управління поліції, каже керівник проектів ГО «Еко-Проджект груп» Алла Лосік:

Є в нас вже така собі група самооборони в різних районах Рівного. Ми, зокрема, відстежуємо поведінку тих персонажів, які «засвітились» (йдеться про людей, які били бродячих собак – авт.). За період роботи цих груп ми зібрали багато різної інформації, і деякі факти нас шокували.

 

Є підозра, що до процесу отруєння собак залучені представники комунальних служб. Жодних прізвищ ми не називаємо, адже поки не маємо доказів. Ще раз наголошую, що це припущення. Поліція про це знає. Я особисто дуже хочу, щоб цю інформацію згодом поліція спростувала. 

За словами Алли Лосік, волонтери проситимуть про допомогу у патрулюванні громадські формування.

Фото Оксани Юрченко. Цих трьох собак вбили біля мототреку цієї зими.

Нагадаємо, за даними місцевих громадських організацій з початку 2018 року найбільше собак отруїли на Ювілейному та в районі мототреку.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Ліна Захарова Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень