На Рівненщині через корупцію звільнили трьох митників

Вони працювали на кордоні з Білоруссю

23 червня через корупцію звільнили трьох працівників митного поста «Удрицьк», що на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомляє ДФС у Рівненській області.

Відомо, що митники вимагали гроші від громадянина за безмитне ввезення товарів на територію України.

«Щодо цих вже колишніх працівників за матеріалами ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області відкриті кримінальні провадження та оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)»,  – зазначено в повідомленні.  

Про факт вимагання хабара службовими особами митного поста «Удрицьк» за так зване «спрощення» процедури митного оформлення товару правоохоронців повідомив громадянин, через що відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області проведено службове розслідування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень