![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Аварія сталася в Радивилівському районі
Дорожньо-транспортна пригода за участю іноземців трапилася сьогодні, 28 червня, близько опівдня на автодорозі Київ-Чоп.
Слідчо-оперативна група на місці події з’ясувала, що водій автомобіля «Mitsubishi Pajero», рухаючись зі Львова у напрямку Києва, поблизу села Гусари Радивилівського району, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив з’їзд у кювет з подальшим перекиданням.
У салоні позашляховика перебувало двоє дівчат та троє хлопців віком від 24-х до 26-ти років. Усі вони – громадяни Китаю, які навчаються у вищих навчальних закладах Одеси. Як пояснили студенти правоохоронцям, сюди приїхали на екскурсію.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди за попередньою інформацією хлопець та дівчина отримали легкі тілесні ушкодження. Лікарі Радивилівської центральної районної лікарні надали їм першу медичну допомогу та для подальшого обстеження їх транспортуватимуть до медичного закладу обласного центру. Решта учасників ДТП не постраждали.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Автомобіль поміщено на штраф майданчик Радивилівського відділення поліції. У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясовуватимуть усі обставини пригоди.
Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК