На Радіозаводі немає собак Бойка?

«Своїх п'ятьох він вже забрав», - адвокат

Юрій Бойко грається з собаками на території нібито чужого розплідника

Своїх тибетських мастифів скандальний бізнесмен Юрій Бойко таки має прибрати з території Радіозаводу. Сьогодні Рівненський апеляційний суд відхилив його скаргу на рішення суду першої інстанції, де Бойка зобов’язали прибрати вольєри з собаками.

На розгляд апеляції прийшов представник бізнесмена Олег Старжевський, який запевняв суддів, що його клієнт - не власник вольєрів. За словами адвоката, Бойко тримав у вольєрах лише п’ять своїх мастифів, яких вже забрав, а власників інших майже чотирьох сотень собак вони не знають.

Бойко доглядав за собаками на волонтерських засадах, сказав його представник. Тому й прибирати нібито чужих собак не мають права, адже це чуже майно та тварини.

Однак суд став на сторону громади міста. Спершу бізнесмену дадуть можливість прибрати цих собак добровільно, розповідає юрист міської ради Андрій Мовчун:  

Рішення суду першої інстанції залишили без змін і в такому порядку буде виконуватись в подальшому – звільненням самовільно зайнятої земельної ділянки шляхом знесення вольєрів з собаками.

 

Спершу дається один строк для добровільного виконання, потім ще один строк для добровільного виконання і лише потім виконується в примусовому порядку.

Одну «спробу» Бойко вже використав, відхиливши лист виконавчої служби та подав апеляційну скаргу, яку сьогодні також відхилили. Тепер судові виконавці ще раз попросять Юрія Бойка добровільно прибрати вольєри, і лише потім місто це зробить власноруч.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень