У неділю у Рівному - конкурс безпородних собак

Його проведуть вже вдруге

У конкурсі «Приз Барбоса-2017» братимуть участь всі, хто взяв собаку з притулку або з вулиці. Для участі потрібно було до 5 вересня розмістити у спільноті «Приз Барбоса-2017» у соцмережі Фейсбук гарне фото свого улюбленця і цікаву розповідь про нього. Організатори конкурсу сподіваються, що розповіді конкурсантів спонукають тих, в кого ще немає собаки, взяти собі тваринку з притулку чи з вулиці.

Підсумки конкурсу підіб’ють у неділю на Лебединці на галявині біля обласного краєзнавчого музею. Початок о 14 годині.

Тут же відбудуться різноманітні конкурси для дітей та дорослих, серед яких: 
- конкурс на краще собаче вбрання;
- конкурс на кращий номер з дресированою собакою;
- складання пазлів;
- розмальовки та інше.

Всі учасники конкурсів отримають смачні і цікаві призи.

Конкурс «Приз Барбоса» проведуть в межах еко-фестивалю «Зело». Один з організаторів - Рівненська зоозахисна організація "Під егідою". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Раніше звучало
Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень