На популярному курорті через локдаун почався голод. Недоїдає навіть середній клас

Кількість голодний зростає і в містах

На частині територій індонезійського острова Балі почався масовий голод через зниження потоку туристів. Про це повідомляє Al-Jazeera.

Ми бачимо багато голодних людей, які не їли по кілька днів, не маючи коштів на покупку їжі - їх тисячі, - сказала представниця благодійної організації Сара Чапман.

Як стверджують журналісти, через зубожіння місцевого населення проблема голоду поширилася на цілі міські райони.

До слова, голод був проблемою на Балі й раніше.

Як приклад, волонтери наводять округ Карангасем. Це схід острова, куди й раніше мало стікалися туристи. Місцеве населення переважно мешкало в селах без електроенергії та комунікацій, із досить бідним ґрунтом, що ускладнювало вирощування сільськогосподарських культур.

В Карангасемі голодував кожен третій мешканець. Іноді недоїдання призводило й до фізіологічних проблем: сліпоти чи атрофії м’язів.

Тепер голод на Балі став не лише проблемою цього округу, розповідає волонтер Діджей Дентон. Він охопив майже увесь острів і недоїдає навіть середній клас. Раніше частина мешканці бідного Карангасему жила на кошти родичів, які працюють у сфері послуг. Тепер не стало й цього джерела ресурсів для проживання.

Нині зростає число «ковід-бідняків» - людей, які втратили можливість заробити собі на прожиток через епідемію.

Це люди середнього класу, які раніше мали роботу. Вони можуть виглядати нормально, тому що у них нове взуття або мотоцикл, але насправді вони теж бідують, - розповів керівник благодійної організації Scholars of Sustenance Foundation Bali Діджей Дентон.

Сфера послуг – це 60% ВВП острова Балі. Пандемія ліквідувала майже 150 тисяч робочих місць, тож рівень безробіття зріс до 5,6%. Раніше волонтери лікували від хронічного та сильного недоїдання близько 2,5 тисяч мешканців острова, тепер ця кількість різко зростає.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень