ON-LINE

На «Північному» можливі перебої з холодною водою

понеділок, 15 квітня 2019
Через ремонтні роботи на водогоні

У вівторок частина мешканців мікрорайону «Північний» матимуть перебої з водопостачанням.  Ці незручності викликані заміною засувок на водопроводі.  

Відтак, з 10 години тимчасово буде відсутнє водопостачання на вулиці Костромська, 42. А в будинках по вулицях Льонокомбінатівська, Генерала Безручка, Богоявленській та Князя Романа, Фабрична, Гагаріна вода подаватиметься із пониженим тиском.

Тимчасові  незручності пов’язані із заміною засувки на водопроводі.  Ці роботи ми проводимо, щоб підвищити надійність систем водопостачання, —  розповів  начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне Юрій Єзерський.   

Зважаючи на масштабність та складність робіт, на підприємстві не виключають, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода.

Доставка питної води буде організована не лише на період проведення ремонту, а й певний час після його завершення. Замовити підвіз чистої питної води та дізнатися довідкову інформацію можна за номером телефону - 26-74-44.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного