«На перевізників чекає революція», - президент Союзу перевізників, екс-депутат Рівного

Президент Союзу перевізників України, екс-депутат міськради Рівного Валентин Демчук ( на фото) поінформував, що Міністерство інфраструктури виставило на обговорення чотири проекти нормативно-правових актів, які здатні зробити революцію у сфері пасажирських перевезень в Україні

Валентин Демчук написав у соцмережі Фейсбук:

Це по-справжньому європейський підхід до наболілих питань перевізників. Зникають, як такі, конкурси на перевезення пасажирів, відповідно, зникає корупційна складова у проведенні конкурсів. Суттєво спрощується процедура відкриття, закриття та внесення змін до маршрутів. Також спрощується атестація автостанцій, стають більш прозорими взаємовідносини між перевізником пасажиром та автостанцією. Це, справді, дерегуляція ПО- ЄВРОПЕЙСЬКИ.

Валентин Демчук заявив, що ГО «Союз перевізників України» повністю підтримує бажання Міністерства інфраструктури України лібералізувати чинне автотранспортне законодавство. Адже, як пояснив, зміни, які запропоновані Міністерством, спростять умови проведення конкурсів та створять здорову конкуренцію на ринку пасажироперевезень, що дасть можливість розвиватися всім перевізникам не залежно від форм власності.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень