ON-LINE

«На перевізників чекає революція», - президент Союзу перевізників, екс-депутат Рівного

п'ятниця, 25 листопада 2016
Президент Союзу перевізників України, екс-депутат міськради Рівного Валентин Демчук ( на фото) поінформував, що Міністерство інфраструктури виставило на обговорення чотири проекти нормативно-правових актів, які здатні зробити революцію у сфері пасажирських перевезень в Україні

Валентин Демчук написав у соцмережі Фейсбук:

Це по-справжньому європейський підхід до наболілих питань перевізників. Зникають, як такі, конкурси на перевезення пасажирів, відповідно, зникає корупційна складова у проведенні конкурсів. Суттєво спрощується процедура відкриття, закриття та внесення змін до маршрутів. Також спрощується атестація автостанцій, стають більш прозорими взаємовідносини між перевізником пасажиром та автостанцією. Це, справді, дерегуляція ПО- ЄВРОПЕЙСЬКИ.

Валентин Демчук заявив, що ГО «Союз перевізників України» повністю підтримує бажання Міністерства інфраструктури України лібералізувати чинне автотранспортне законодавство. Адже, як пояснив, зміни, які запропоновані Міністерством, спростять умови проведення конкурсів та створять здорову конкуренцію на ринку пасажироперевезень, що дасть можливість розвиватися всім перевізникам не залежно від форм власності.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного