ON-LINE

«На перевізників чекає революція», - президент Союзу перевізників, екс-депутат Рівного

п'ятниця, 25 листопада 2016
Президент Союзу перевізників України, екс-депутат міськради Рівного Валентин Демчук ( на фото) поінформував, що Міністерство інфраструктури виставило на обговорення чотири проекти нормативно-правових актів, які здатні зробити революцію у сфері пасажирських перевезень в Україні

Валентин Демчук написав у соцмережі Фейсбук:

Це по-справжньому європейський підхід до наболілих питань перевізників. Зникають, як такі, конкурси на перевезення пасажирів, відповідно, зникає корупційна складова у проведенні конкурсів. Суттєво спрощується процедура відкриття, закриття та внесення змін до маршрутів. Також спрощується атестація автостанцій, стають більш прозорими взаємовідносини між перевізником пасажиром та автостанцією. Це, справді, дерегуляція ПО- ЄВРОПЕЙСЬКИ.

Валентин Демчук заявив, що ГО «Союз перевізників України» повністю підтримує бажання Міністерства інфраструктури України лібералізувати чинне автотранспортне законодавство. Адже, як пояснив, зміни, які запропоновані Міністерством, спростять умови проведення конкурсів та створять здорову конкуренцію на ринку пасажироперевезень, що дасть можливість розвиватися всім перевізникам не залежно від форм власності.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного