На Лебединці з’явилися незрозумілі ями (ФОТО)

Їх багато. Практично навколо всього озера

Редакція Радіо Трек отримала сьогодні на наш Viber (+380637341064) світлини озера, що у парку молоді, більш відомого як «Лебединка». Рівняни цікавляться, що за ями з’явилися практично навколо усього озера?

У своєму повідомленні наші дописувачі припускають, що це траншеї для якихось комунікацій.

Ми зв’язалися із кількома комунальними службами міста. Проте «Рівнеоблводоконал», «Міськсвітло» та управління житлово-комунального господарства Рівного запевнили, що вони навколо озера робіт не проводять. Можливо, ці роботи проводить «Трест зеленого господарства», проте сьогодні у них вихідний, і з’ясувати, що саме відбувається навколо озера, нам поки не вдалося.

Існує думка, що у парку молоді мають встановити додаткове вуличне освітлення. Адже не так давно сюди ввечері приїжджав міський голова Володимир Хомко. Він отримував скарги від рівнян на суцільну темряву навколо озера у темну пору доби. Тож додаткове освітлення тут таки має бути.

У деяких службах нам висловили припущення, що, можливо, на «Лебединці» працюють геологи.

Служба новин «Радіо Трек» з’ясує, для чого вирили ями біля озера. У понеділок.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень